Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Mladá Boleslav, Husova 201

Preventivní a osvětové programy

I na školní rok 2023/2024 pro vás máme širokou nabídku preventivních a osvětových programů pro školy. Soubor preventivních programů je zaměřen na podporu komplexní výchovy mladého člověka s důrazem na vnímání hodnoty člověka, nalezení a uspořádání základních životních priorit, přijetí vlastní zodpovědnosti za svou existenci a porozumění okolnímu světu a jeho nástrahám. Naše nabídka zahrnuje programy pro základní i střední školy.

Všechny programy jsou koncipovány pro účast jedné třídy žáků či studentů a využívají zážitkových a interaktivních metod, tudíž jsou účastníci jejich aktivní součástí.

V případě, že máte ve třídě žáka cizince, pro kterého je komunikace v českém jazyce obtížná, nabízíme možnost využít pro něj pracovních listů a popisu realizovaných aktivit v anglickém jazyce. Pokud této možnosti chcete využít, zmiňte ji v rezervačním formuláři.

Umožňujeme platbu hotově či na fakturu – způsob platby si zvolíte v rezervačním formuláři. Naše programy však není možné hradit ze „Šablon“ ani dalších projektů.

Všechny programy probíhají v prostoru Pavilonu DDM „Za Májem“.

Rezervace termínů

Rezervace probíhají prostřednictvím systému Reenio. 

Nabídka termínu bude zveřejněna v posledním srpnovém týdnu. 

Pokud si s vytvořením rezervace nevíte rady, přečtěte si Nápovědu pro vytvoření rezervace.

Vaše případně další dotazy k objednávání programů vám zodpoví Mgr. Anna Lhoťanová (724 985 138, anna.lhotanova@ddm-mb.cz).

Aktuální nabídka programů

Přesunout se na začátek