Mladá Boleslav, Husova 201

Datum / čas
Date(s) - 23. 1. 2022
14:00 - 18:00

Místo konání
Vila DDM

Kategorie


Děkujeme všem malým i velkým detektivům, kteří nám přišli pomoci s pátráním po ztracené vzácné želvě. K výsledkové listině, šifrám a jejich řešení se dostanete přes následující tlačítko.

Výsledky, šifry a jejich řešení 


Sherlock Holmes, věhlasný soukromý detektiv, odjel se svým bratrem Mycroftem na rodinnou sešlost a jeho věrný přítel Dr. Watson využívá volných chvil k sepisování posledních případů, které s Holmesem vyřešili. Když tu na dveře s číslem 221B zaklepe noblesní muž, který přišel požádat o pomoc s vyřešením strašlivého zločinu, který se stal v jeho vile. Dr. Watson se zdráhá případ přijmout, protože si není jist, zda to bez Sherlocka zvládne, a nechtěl by na detektivy z Baker Street vrhnout špatné světlo. Snad kdyby mu někdo s pátráním pomohl. Zachraňte Dr. Watsona v prekérní situaci a přijďte mu pomoci s pátráním.

Terénní šifrovací hra pro týmy o nejvýše pěti členech v zákoutích Mladé Boleslavi s detektivním příběhem z dob viktoriánské Anglie.

Vybrat si můžete buď snazší variantu pro rodiny s dětmi ve věku od 6 do 12 let, nebo těžší pro týmy složené převážně z dětí starších 13 let a dospělých.

Start je u Vily DDM (Husova 201, Mladá Boleslav).

Pro účast je nutno se přihlásit předem, a to na konkrétní čas, kdy budete chtít zahájit své pátrání na místě činu. Přihlašování bude zahájeno 3. ledna prostřednictvím online rezervačního systému.

Předpokládaná doba pátrání a hry jako takové je 60-90 minut. 

Startovné je 200 Kč za tým a platí se v hotovosti na místě v den konání.

Co s sebou? Na startu bude třeba předložit potvrzení (kód) Vaší rezervace, to si můžete stáhnout v detailu své rezervace.
Jelikož se během pátrání několikrát dostanete do uzavřených prostor, nezapomeňte si s sebou vzít respirátor či jinou ochranu dýchacích cest. Přestože všechny potřebné herní pomůcky dostanete na startu, doporučujeme vzít si do zálohy nějakou tu tužku či propisku.

Kontakt: Mgr. Anna Lhoťanová – anna.lhotanova@ddm-mb.cz, 724 985 138.