Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Mladá Boleslav, Husova 201

Aktuality

Přebytky pro naše zvířata, adopce

Milí přátelé zvířat, příznivci našeho Ekocentra,

děkujeme za Vaši vstřícnost a ochotu pomoci našemu provozu minizoo.

Jsme rádi za jablka, mrkve, salát, kadeřávek či jakékoliv přebytky ze zeleninových zahrádek, jeřabiny, šípky, pro naše morčata, králíky a další zvířátka také ochotně přijímáme suché neplesnivé pečivo.

Kaštany a žaludy v minizoo nezkrmujeme.

Vzhledem k tomu, že je náš provoz omezen pouze na chovatelský úsek (péče o zvířata), prosíme, nechávejte přebytky u vstupu do kavárny či u vjezdových vrat (Jaselská 1475, Mladá Boleslav).

Pokud přivezete přebytky v přepravce, kterou chcete vrátit, volejte předem našim chovatelům (724 985 150), kteří si s vámi domluví čas převzetí.

Zvonek u vchodových dveří není v areálu slyšet.

Stále si také můžete adoptovat zvířátka v naší minizoo. Pro bližší informace kontaktujte Mariannu Křepelkovou, marianna.krepelkova@ddm-mb.cz.

Adopce zvířat je možná kdykoliv během roku, potřebujete-li ale mít adopční listinu jako dárek pod vánoční stromeček, je potřeba nahlásit zájem do 30.listopadu. Na webu je stále aktualizovaný seznam zvířat, která je možné adoptovat i s částkou na pololetí nebo 1 rok. https://www.mb-eko.cz/zahrada/zoo/adopce

Upřednostňujeme platby v hotovosti (po předchozí domluvě v ekocentru), k vystavení darovací smlouvy od vás požadujeme jméno, příjmení, trvalé bydliště a datum narození.

Děkujeme, vážíme si vaší pomoci i zájmu,

tým pracovníků Ekocentra Zahrada

Přesunout se na začátek