Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Mladá Boleslav, Husova 201

Sobota s Dungeons & Dragons

Sobota s Dungeons & Dragons

Datum konání

23. března 2024    
10:00 - 16:00

Místo

KDM Mnichovo Hradiště
Mírová 1616, Mnichovo Hradiště, Česká republika, 295 01 , Středočeský

Typ události

Zveme vás ke strávení příjemné soboty s 5. edicí Dungeons and Dragons, legendární stolní hry na hrdiny. Co si pod touto událostí představit? V Klubu budou podle počtu přihlášených rozmístěné stoly s pány jeskyně (vypravěči), kteří si rozeberou hráče na svá dobrodružství. Půjde o tzv. one-shot adventures, krátké příběhy, které začnou a skončí na této akci.


Akce je vhodná pro zkušené hráče, začátečníky i nováčky. U přihlašování napište do jaké „party“ chcete zařadit na základě svých zkušeností. Napište do zprávy také, jestli jste případně ochotni na akci zastoupit i roli pána jeskyně (vypravěče) u jednoho ze stolů.

Parta pro nováčky: Vytvoříme si společně postavu na nižší úrovni, osvojíme si základní pravidla a principy pro pochopení hry a projdeme si krátké dobrodružství.
Parta pro začátečníky: Přijďte s vytvořenou postavou na 3. úrovni (papírová forma ideální, v elektronické formě např. v mobilu také možné), postavíme na vašich základech fajnové dobrodružství a rozšíříme znalosti o pravidlech atp.
Parta pro zkušené: Celý čas využijeme k odehrání většího a složitějšího dobrodružství, proto přijďte již s hotovou postavou na 10. úrovni (papírová forma ideální, v elektronické formě např. v mobilu také možné).

Pro děti od 12 let a dospělé.
Vstupné: 300 Kč/osoba, v ceně také drobné občerstvení během celé akce.

Na akci se podílí i autoři oblíbeného podcastu o Dungeons and Dragons: Tipy, Pravidla, Kostky.
Těšíme se na vás!

V případě zájmu kontaktujte: Bc. Petr Staffen, mobil: 724 985 143
e-mail: petr.staffen@ddm-mb.cz

Přesunout se na začátek