Sobotní plazí odpoledne a květinový swap, 24.9.

Datum akce: 23. září 2022

Vážení návštěvníci, srdečně vás zveme na sobotní akce do Ekocentra Zahrada:

14:00 – 17:00, SOBOTNÍ PLAZÍ ODPOLEDNE, Ekocentrum Zahrada
Přijďte si zblízka prohlédnout naše plazy, dozvědět se více o jejich chovu či specifickém způsobu života. Uvidíte mimo jiné kajmany, budete si moci pohladit hady, zjistíte, jaký jídelníček mají naši ještěři a ještěrky, dozvíte se více o našich želvách… Od 14:00 do 15:00 hodin a od 16:00 do 17:00 hodin budou probíhat ukázky a budou vám k dispozici naši chovatelé. V cca 14:00 hodin proběhne v tropickém skleníku krmení kajmanů. Vstup na akci v rámci vstupného do Ekocentra Zahrada.

14:00 – 17:00, PODZIMNÍ KVĚTINOVÝ SWAP, Ekocentrum Zahrada
Chcete obměnit, nebo rozšířit počet rostlinných druhů na svém okenním parapetě, balkóně či zahrádce? Máte doma přebytečnou pokojovku a je vám líto ji vyhodit? Nabídněte ji dál. Máte přebytek semínek? Podělte se o ně s ostatními. Přetéká vaše knihovnička knihami či časopisy o pěstování, zahradničení či poznávání rostlin a bylinek? Přijďte, přineste, vyměňte jakoukoli knihu, rostlinu nebo semínka, která vám padnou do oka. S rostlinou, semínky či knihou za účelem výměny či darování máte vstup po tento den do Ekocentra zdarma (nutno prokázat na recepci).

Těšíme se na vás!