Prázdninová výtvarná soutěž ZÁŽITKY Z DOMEČKU

Datum akce: 30. červen 2021 – 21. srpen 2021

Dům dětí a mládeže „Na Výstavišti“ vyhlašuje prázdninovou výtvarnou soutěž pro všechny děti do 17 let na téma ZÁŽITKY Z DOMEČKU.

Pokuste se kresbou zachytit libovolný zážitek, který jste zažili společně s námi – na našich akcích, během kroužků či letních táborů apod. Vaše díla použijeme pro vytvoření naší nové grafické identity, vyzdobení pracovišť a třeba i služebních vozů.

Soutěžní výtvarné dílo by mělo být na papíru formátu max. A3. Technika zpracování je libovolná, ovšem nejsou povoleny koláže a využití fotografií. Jsou preferována díla bez celoplošného pozadí. Hodnotí se především kreativita zpracování a originalita.

Další podrobnosti k soutěži včetně výher v soutěži najdete v příloze.

Těšíme se na Vaše výtvarná díla a setkávání s Vámi na našich akcích, během kroužků a samozřejmě na letních táborech!