Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Mladá Boleslav, Husova 201

Aktuality

Nabídka akcí na září a informace o zahájení přihlašování na kroužky DDM

Vážení přátelé Ekocentra Zahrada, milí návštěvníci, srdečně vás zveme na naše nejbližší akce:

Neděle 10.9., 14:00 – 18:00, RODINNÉ SPORTOVNÍ HRY, park Štěpánka

ve spolupráci a s podporou Zdravého města Mladá Boleslav vás zveme na tradiční rodinné sportovní hry, které se konají v parku Štěpánka u plaveckého bazénu. Začínáme ve 14:00 hodin a moc se na setkání s vámi a vašimi rodinkami těšíme!

Pátek 15.9., 14:00 – 17:00, PODZIMNÍ KVĚTINOVÝ SWAP, Ekocentrum Zahrada
Chcete obměnit, nebo rozšířit počet rostlinných druhů na svém okenním parapetě, balkóně či zahrádce? Máte doma přebytečnou pokojovku a je vám líto ji vyhodit? Nabídněte ji dál. Máte přebytek semínek? Podělte se o ně s ostatními. Přetéká vaše knihovnička knihami či časopisy o pěstování, zahradničení či poznávání rostlin a bylinek? Přijďte, přineste, vyměňte jakoukoli knihu, rostlinu nebo semínka, která vám padnou do oka. S rostlinou, semínky či knihou za účelem výměny či darování máte vstup v době konání swapu do Ekocentra zdarma.

Sobota 23.9., 10:00 – 18:00, MAKER FAIRE – květinový swap a workshop Netřeskové zahrádky, Pluhárna
Už po páté se potkáme v Mladé Boleslavi na světové přehlídce kreativity Maker Faire! I letos se festival koná ve skvěle padnoucích prostorách Pluhárny. Propojujeme zapálené tvůrce, vynálezce, inovátory, bastlíře a DIY nadšence. Poznáte řadu projektů nejen od místních makerů a zapojíte se do četných workshopů a instalací. Program se bude odehrávat převážně ve vnitřních prostorách a částečně také venku. https://makerfaire.cz/mboleslav/

Ekocentrum Zahrada přispěje také svou troškou do mlýna. Přineste na výměnu rostliny, semínka, nebo třeba knížky o zahradničení a přijďte si vyrobit netřeskovou zahrádku (100,- Kč/miska)

Dovolujeme si vás také upozornit na spuštění rezervačního systému na naše kroužky dne 4. září 2023 od 8:00 hodin, kdy se začnou postupně zpřístupňovat kroužky a kluby pro rezervaci. Již nyní najdete naši nabídku na webu: https://ddm-mb.cz/krouzky-2/krouzky/ Činnost kroužků a klubů bude spuštěna v týdnu od 18. září. Těšíme se na Vás a Vaše děti!

Bližší informace o našich aktivitách sledujte na webu www.mb-eko.cz/zahrada, informace o všech akcích DDM sledujte na webu http://ddm-mb.cz/.

Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme za vaši přízeň!

Přesunout se na začátek