Jak to cítím – výstava fotografií Petry Koudelkové + vernisáž

Datum akce: 6. leden 2022 – 7. únor 2022

Milí návštěvníci a přátelé Ekocentra Zahrada,

dovolujeme si vás pozvat na vernisáž k výstavě fotografií Petry Koudelkové „Jak to cítím“. Výstavu zahájíme v 17:00 hodin na recepci EC Zahrada.

Petra již nedokáže zmáčknout spoušť fotoaparátu v důsledku závažné nemoci Epidermolysis bullosa, známé jako nemoc motýlích křídel. Fotografie jsou výběrem z její dřívější tvorby a vystavujeme je u příležitosti jejích 30. narozenin. Petra je žena činorodá, přátelská, která ocení spíš bolestivý dotek, než odvrácené tváře. Přijďte si prohlédnout, jak vidí a cítí svět žena s křehkou kůží a duší rebela.

Vstupné na výstavu v rámci vstupu do Rajské zahrady – minizoo: 30,- Kč děti od 6 let, studenti, senioři nad 65 let, 50,- Kč dospělí. Výstava je přístupná v otevírací době minizoo Zahrada.