Aktuality z Ekocentra – červen

Milí návštěvníci, srdečně vás zveme na naše akce:

30. května 2023, 17:00 – 19:30 hodin, workshop Sashiko mending – oprav si své gatě
Opravíme svět! A začneme u kalhot, u odřených kolen a prošoupaných rozkroků. Naučíme se opravovat (nejen) kalhoty originální a troufalou technikou sashiko mending. Máte doma gatě, co by potřebovaly refresh? Přijďte na workshop s lektorkou Zuzanou von Chrobak, která vás naučí základní postupy, jak fixnout každou ďouru a poradí, jak místo ďoury vytvořit efektní vyšívaný vzor. Meditativní účinek ručního stehování už je pouze třešničkou na dortu.

S sebou si přineste kalhoty k opravě (případně jiný kus oblečení), ostatní materiál bude na místě k dispozici. Cena za osobu je 100,- Kč. Kapacita omezena – max. 15 zájemců, rezervujte si své místo včas na tel. 724 985 156 nebo mailem martina [dot] kotlabova [at] ddm-mb [dot] cz .

18. června 2023, 15:00 – 18:00, park Na Výstavišti, DDM slaví narozeniny!
Zveme vás k oslavě sedmdesátin Domu dětí a mládeže „Na Výstavišti“ Mladá Boleslav. Co vás čeká? Pódiová vystoupení: Hary Šoumen a Muf, Kája a Bambuláček, Ellie, a další. Můžete si vyzkoušet: skákací boty, zorbingové koule, hoverboardy a spoustu dalších atraktivních aktivit. Pro pamětníky bude připraven koutek s kronikami DDM, přijďte se v nich najít! Občerstvení zajištěno. Vstupné zdarma. Bližší informace: alena.holikova@ddm-mb.cz, 724 985 147

Dovolujeme si vás upozornit, že činnost kroužků DDM končí v týdnu od 5. do 9. června. Na následující školní rok bude zveřejněna nabídka zájmových útvarů v průběhu srpna, přihlašování bude spuštěno na začátku září – přesný termín zjistíte v srpnu na našem webu www.ddm-mb.cz

Letní tábory jsou takřka všechny obsazené do posledního místa. Ještě jsme ale našli kapacity pro uspořádání dalších táborů, pokud tedy hledáte volná místa, mrkněte na náš web DDM v záložce tábory.

Informace o všech akcích DDM sledujte na webu http://ddm-mb.cz/.

Těšíme se na vaši návštěvu a děkujeme za vaši přízeň!