Úspěchy mladých fotografů

Na konci května se sešli naši mladí fotografové a animátoři na zahájení výstavy v knihovně města Mladá Boleslav, kde se prezentují ukázkami ze své tvorby, ale také oceněnými fotografiemi. Zavzpomínali jsme na soutěž Mé toulky za zvěří, ve které jsme získali nejenom první místa ve všech věkových kategoriích, ale i místo třetí a čtvrté: Aneta Bubeníčková a Jakub Tíkal se tedy stali vítězi, Erik Meisner získal místo třetí a Terezka Ohnesorgová čtvrté. Poslední jmenovaní byli navíc úspěšní na 52.ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavě v Lidicích, kde společně s Annou Mlynarčíkovou získali čestné uznání za své fotografie na téma „karavana“. Gratulujeme!
A vás všechny zveme na naši výstavu Příběhy světla a tužky, která je přístupná až do 3. září v otevírací době knihovny.
MgA. Eliška Pýchová