Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Mladá Boleslav, Husova 201

Aktuality

Důležité termíny spojené s přelomem kalendářního roku

V tomto týdnu probíhají v našem domečku poslední hodiny kroužků. Od 18. prosince tedy začínají na všech pracovištích v Mladé Boleslavi (včetně celého Ekocentra Zahrada) vánoční prázdniny a zavírají se pro veřejnost. V Klubu dětí a mládeže se v příštím týdnu až na pár výjimek už kroužky také nekonají, ale až do pátku 22. prosince bude v provozu oblíbený klub Poškolák.

Kdy naše činnost zase započne v novém roce?

V úterý 2. ledna 2024 se otevírá pro veřejnost Ekocentrum Zahrada.

Ve středu 3. ledna 2024 začínají pravidelné kluby a kroužky na Zahradě, v Klubu dětí a mládeže v Mnichově Hradišti a kroužky, které se konají na základních školách a v externích tělocvičnách a sokolovnách.

V pondělí 8. ledna 2024 pak začínají pravidelné kluby a kroužky na Vile a Pavilonu. Na těchto dvou pracovištích začínáme později z důvodu drobných rekonstrukcí a snahy prostory pro vás co nejvíce zvelebit.

Kdy bude spuštěno přihlašování na 2. pololetí a letní tábory?

Přihlašování na 2. pololetí školního roku 2023/2024 bude zahájeno v pondělí 15. ledna 2024. Všem stávajícím členům vznikne automatická rezervace, kterou si budou moci od 15. ledna potvrdit ve svém uživatelském účtu. Všechny, kteří už v 2. pololetí nechtějí v některém z kroužků pokračovat, prosíme, aby tuto skutečnost dali vědět svým vedoucím kroužků do 21. ledna, aby se co nejdříve uvolnila místa, dalším zájemcům. Samozřejmě můžete vedoucí svých kroužků informovat i tom, že budete v činnosti pokračovat a oni potvrzení rezervace vyřídí za Vás. Noví zájemci budou mít možnost přihlásit se pouze do kroužků s volnou kapacitou.

Nejpozději na začátku měsíce ledna bude zveřejněna nabídka letních příměstských a pobytových táborů. Přihlašování na letní tábory pak bude možné až od 5. února 2024.

Přesunout se na začátek