14. ročník Středočeského tanečního poháru je v plném proudu

I v letošním roce Středočeský kraj svěřil našemu Domečku organizaci soutěže Středočeský taneční pohár. Ve středu 15. května tedy proběhlo v Domě kultury zdejší oblastní kolo, kterého se zúčastnily nejen naše taneční skupiny, ale například i skupiny ZŠ Luštěnice, 7. základní školy, TS Next (TJ Sokol Mladá Boleslav) a další. Tříčlenná porota zhlédla celkem 26 vystoupení a rozhodovala o pořadí v celkem šesti soutěžních kategoriích. Dva nejlepší týmy z každé kategorie pak postoupily do kola krajského, které nás čeká už ve středu 22. května a ve kterém se představí nejlepší amatérské taneční skupiny z celého kraje. Už teď se té pestré podívané nemůžeme dočkat.

Stejně jako v minulých letech pro všechny fanoušky a rodiče talentovaných tanečnic a tanečníků připravujeme živý online přenos. Sledovat ho budete moci buď na našem Facebooku nebo YouTube kanále a to i díky technické podpoře firmy Dragon Internet a.s.

Fotogalerie z oblastního kola: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.794307226131010

Výsledková listina oblastního kola (mezi postupujícími jsou naše taneční kroužky MTV Dance, DC7 i taneční soubor Pastelka).