Rodinné sportovní hry 2023

V neděli 10. září jsme se opět po roce, nedělním obědě a za velmi krásného počasí sešli na pohybových a herních aktivitách na Štěpánce u plaveckého bazénu. Rodinkám ochotným se zapojit do sportovní soutěže jsme nabídli 19 různých stanovišť, ze kterých si mohly volit nejméně 5 různých aktivit, jakou byla např. opičí dráha, ogosport, touchball, pukec, sauce toss a další, a soutěžit tak o slosování o hodnotné ceny. Atmosféra byla velmi pohodová, leckde v rodinkách soutěžní a napínavá. Už nyní se těšíme za rok opět na viděnou!
Pořadatelem této akce bylo Zdravé město Mladá Boleslav, realizátorem náš Dům dětí a mládeže Na Výstavišti, a výraznou oporou akce samotné pak dobrovolníci z 5.ZŠ jako podpora jednotlivých stanovišť. Děkujeme!

MgA. Eliška Pýchová