Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Mladá Boleslav, Husova 201

Aktuality

V Mnichově Hradišti proběhlo tradiční Čertování

Včerejší podvečer patřil čertům, andělům a Mikulášovi, kteří nemohli chybět ani v Mnichově Hradišti. Náš Klub dětí mládeže se tradičně ujal organizace Čertování s Mikulášskou nadílkou, které už je s předvánočním časem neodmyslitelně spjato. I letos si mohly děti zadovádět s čerty v pekle a pomoci jim z lecjakých patálií – např. vykartáčovat jim blešky z kožichu, rozmotat čertí babičce zašmodrchaná klubíčka vlny nebo kouzlem odhalit, kdo z čertů chodí potají ujídat povidla. Odměnou jim pak bylo setkání s Mikulášem a anděly. Program netvořily pouze hravé pekelné úkoly, ale návštěvníci akce mohli také zhlédnout čertovské taneční vystoupení, úchvatnou ohňovou show v podání Tomáše ze skupiny Firelovers nebo si poslechnout příběh samotného Mikuláše a vánoční koledy v podání Jednoty bratrské.

Děkujeme všem dobrovolníkům, spolupořadatelům, nápomocným organizacím a spolkům. I díky Vám si celá řada dětí a rodičů mohla užít tento mimořádný předvánoční podvečer. Především pak děkujeme městu Mnichovo Hradiště, že v náš Klub dětí a mládeže opět vložilo důvěru a celou akci po finanční stránce zajistilo.

Fotogalerie

Přesunout se na začátek