Strašidelná dušičková stezka se vydařila

V sobotu 4. listopadu večer pořádal hrabě Drákula v Mnichově Hradišti svůj věhlasný ples příšer, na který poprvé pozval i hosty z řad smrtelníků. Jeho pozvání přijaly více než dvě stovky odvážných dětí, které se bez okolků vrhly na studium upíří etikety či správného příšeráckého tance a které pomohly s plesovými přípravami i dalším pozvaným hostům. Bez nich by vlkodlačice nedorazila na parket s tak perfektně upravenými a barevnými drápy a manžel paní Frankeinstainové by ani nevykoukl z kufrů. Děkujeme všem dětem i jejich rodičům, že se za námi vydali na letošní Strašidelnou dušičkovou stezku, a našemu Klubu dětí a mládeže za přípravu akce, která byla vyšperkována do posledního detailu.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

Tak na viděnou 5. prosince na tradičním Čertování s mikulášskou nadílkou. Tato akce bude určitě také pecka. 😊