Nabídka zájmových aktivit pro školní rok 2024/2025

Prázdniny se chýlí ke svému konci a na našich webových stránkách již nyní najdete kompletní nabídku všech kroužků a klubů, které nabízíme pro nadcházející školní rok. Den, kdy se spustí přihlašování, je pondělí 2. září.

Nabídku si můžete prohlédnout třeba v rezervačním systému. Pokud ale hledáte pro své ratolesti nové koníčky, bude se Vám jistě lépe hledat v přehledné nabídce seřazené podle věku. Pro tyto účely jsme pro Vás opět připravili následující ilustrované přehledy.

Pokud byste chtěli přehledy získat i v tištěné podobě, neváhejte se za námi zastavit na jedné z následujících akcí:

• 31. srpna 2024 – Volnočas EXPO 2024 – Dům Kultury Mladá Boleslav, 9:00-16:00
  • 2. září 2024 – Kroužkobraní aneb den otevřených dveří MH – Klub dětí a mládeže Mnichovo Hradiště, 9:00-16:30
  • 5. září 2024 – Pohneme městem Mladá Boleslav – Městský stadion Mladá Boleslav, 8:00-18:00

A samozřejmě jsme od 2. září přítomni také na našich pracovištích.