Ve středu 13. 5. 2026 se naše družstva Mladých zdravotníků zúčastnila oblastního kola Soutěže mladých zdravotníků, kterou pořádá Český červený kříž v parku Štěpánka v Mladá Boleslav.
Soutěžilo naše družstvo mladších i starších zdravotníků a děti si vyzkoušely reálné modelové situace, ošetření zranění, transport raněných i týmovou spolupráci pod časovým tlakem.
A máme obrovskou radost — starší tým vybojoval skvělé 3. místo!
Děkujeme všem dětem za nasazení, odvahu a perfektní reprezentaci našeho kroužku. Jsme na vás opravdu pyšní! ![]()
Foto: Tomáš Bonhard