V úterý 8. října nám byla bohužel kompletně zcizena výstava Cena kakaa nainstalovaná v parku Na Výstavišti. Vzhledem k tomu, že nechceme zájemce o výstavu ochudit, zajistili jsme nové plakáty, které jsme z bezpečnostních důvodů umístili do kaktusového skleníku Ekocentra Zahrada. V případě, že by měly školní kolektivy zájem tuto výstavu v našich prostorech zhlédnout, mají do pátku 18. října možnost vstupu na výstavu zdarma. Termín možnosti výstavu vidět prodlužujeme právě z důvodu výpadku v tomto týdnu. Prosím o ohlášení vaší návštěvy předem na tel.: 326 329 113.

Výstava na stromech (www.vystavanastromech.cz) je výstavový happening na podporu důstojné práce. Akce se koná každý rok v říjnu během Týdne důstojné práce. Na akci spolupracují dvě nevládní neziskové organizace: Fairtrade ČS a NaZemi, které koordinují dobrovolníky a spřátelené organizace v celé republice.