Děkujeme všem účastníkům této výtvarné soutěže za zajímavé fotografie. Tříčlenná porota vybírala z 57 prací a rozhodla jak o těch vítězných, tak i o zvláštním ocenění. Velmi si ale vážíme a ceníme všech zaslaných prací, které nakonec budou v době, kdy nám to podmínky dovolí, veřejně vystaveny. O termínu a místě výstavy vás budeme včas informovat.

V kategorii do 10 let zvítězila fotografie Anny Bartoňové, zvláštní ocenění ředitelky DDM Aleny Holíkové pak získává fotografie Emy Ledvinové. Cenu za ucelený tematický soubor získává Tadeáš Legner. GRATULUJEME!

V kategorii do 14 let si získala sympatie fotografie Davida Kučery za nápadité vizuální řešení, ocenění ředitelky DDM Aleny Holíkové poetická fotografie Venduly Špičkové s názvem Neviditelní. GRATULUJEME!

Zajímavý nápad měl i Radim Svoboda, který se rozhodl věnovat fotografii každému ročnímu období tohoto covidového roku.

Dalšími vystavujícími autory budou i František Staněk, Jiřina Dragounová, Tobiáš Hudec a Adéla Hudcová!