V neděli 16. 2. 2020 se na velké scéně v Městském divadle v Mladé Boleslavi uskutečnily v podvečerních hodinách oslavy 20 let činnosti našich loutkářských souborů – Kašpárek a Jitřenka pracujících pod DDM „Na Výstavišti“. Po úvodním proslovu paní ředitelky DDM „Na Výstavišti“ Aleny Holíkové započala první část programu, kde se uvedl soubor Jitřenka inscenací Kdo se bojí, musí do lesa, která se pyšnila nádhernou výpravou, krásnou hudbou a skvělými hereckými výkony. Druhá část byla věnována ohlédnutí za uplynulými 20 roky, při kterém měl divák možnost zhlédnout ukázky toho nejlepšího z našeho repertoáru. Všem příchozím návštěvníkům, ať už se v loutkářském prostředí pohybují dlouhodobě, nebo i jen příznivcům kultury, se představení líbilo a po celou dobu panovala úžasná atmosféra. Závěrečný aplaus ve stoje s nadšenými ovacemi tomu byl důkazem. Poté se všichni pozvaní hosté odebrali na malou scénu, kde se po dojemném projevu paní Hany Vidlařové a dalších významných hostů rozkrojil báječný dort s prvky Kašpárka a Jitřenky. Oslavy byly završeny symbolickým přípitkem do dalších vydařených roků.

Malé střípky v podobě fotografií naleznete ve fotogalerii nebo ZDE.