Date(s) - 14/05/2021 - 16/05/2021

Zámecký park Kosmonosy

Kategorie ne Kategorie

U příležitosti mezinárodního dne rodin
jsme pro rodiny s dětmi mladšího školního věku
připravili večerníčkovou stezku.

Charakteristika akce

Každou rodinu kromě jejích členů tvoří i rituály,  zvyky a společné zážitky, které patří k těm důvodům, proč lidé rodinu potřebují. Využijte této jedinečné příležitosti a vyrazte na rodinnou procházku, při které s rodinami z českých pohádek a večerníčků poodhalíte rysy Vaší rodiny.
Pokud splníte všechny úkoly na trase a zašlete vyplněnou herní kartu na email pavilon@ddm-mb.cz, zašleme Vám zpět drobnou hravou odměnu pro Vaše dítko.

Termín konání: Stezka bude probíhat od pátku 14. května do neděle 16. května vždy od 9:00 do 20:00 a je čistě na Vás, kdy ji navštívíte. Stezka je zcela samoobslužná.
Cílová skupina: Stezka je určena pro rodiny s dětmi ve věku 6-11 let.
Co s sebou: K účasti budete potřebovat herní kartu, tužku a fotoaparát (nejlépe v mobilu). Jak můžete získat hrací kartu, zjistíte níže.

Večerníčková stezka ke dni rodin bude probíhat v okolí kosmonoského zámku a její začátek bude umístěn u kamenného stolu v zámeckém parku. S celou trasou se budete moci seznámit po zakoupení herní karty.
Délka stezky je 1 km a některé její části trasy nejsou terénově vhodné pro kočárky.

Prodej herních karet

Cena herní karty je 40 Kč a jejich prodej bude zahájen v pondělí 10. května. Zakoupenou herní kartu není možno vrátit.

• Tištěnou herní kartu si můžete zakoupit v Café Rendez-Vous (Steckerova 188/3, Kosmonosy) v běžné otvírací době kavárny, kde si můžete koupit i dobrou svačinku na cestu.
  • Herní kartu si můžete zakoupit i z pohodlí Vašeho domova. Stačí zaslat převodem 40 Kč prostřednictvím tohoto QR kódu (nebo pomocí uvedených platebních údajů) a do zprávy pro příjemce uvést emailovou adresu, na kterou si přejete herní kartu zaslat.
    Kartu k vytištění vám zašleme do 1 pracovního dne od připsání platby na náš účet. Platby převodem je možno zasílat nejpozději do čtvrtka 13. května.

Platební údaje:
    Číslo účtu: 90018-3293812339/0800
    Variabilní symbol: 302001
    Zpráva pro příjemce: vaše emailová adresa, na kterou si přejete herní kartu zaslat

Další informace

Pro více informací se můžete obrátit na Mgr. Annu Lhoťanovou – mobil: 724 985 138, e-mail: anna.lhotanova@ddm-mb.cz.