Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201

Po úspěšném cestovatelském kufru
jsme pro vás připravili další kufrózní zábavu.

Vytvořili jsme pro vás detektivní příběh, kde se v roli soukromého detektiva vydáte do tajuplných a strašidelných komnat hradu Ghostberg a vaším úkolem bude odhalit největší tajemství hradního pána Alberta von Oberona. Kromě příběhu samotného na vás opět bude čekat celá řada luštění a tvořivých aktivit, díky kterým se z vás stane skutečný detektiv.

Tento hravý komplet je primárně určen pro děti školního věku, ale i rodiče jim ho budou závidět.

Cena detektivního programu v kufru je 400 Kč. Veškerý herní materiál obdržíte v jedné krabici. A co všechno v detektivním kufru najdete?

Kufry si můžete objednávat již nyní prostřednictvím e-mailu, v případě osobního odběru i telefonicky. Pokud máme detektivní kufr skladem, připravíme ho k vyzvednutí či odešleme do 2 pracovních dnů. Pokud ne, trvá doba dodání 1-2 týdny.

KONTAKT PRO OBJEDNÁVKY

Hana Skramuská –  mobil: 724 985 146, e-mail: hana.skramuska@ddm-mb.cz

PLATBA A DOPRAVA

1) Osobní odběr: Kufr si můžete osobně vyzvednout na našich pracovištích KDM Mnichovo Hradiště nebo Vila. Možný termín vyzvednutí bude upřesněn emailem, který zároveň potvrdí Vaši objednávku detektivního programu. V případě osobního odběru probíhá platba v hotovosti na místě.

2) Zaslání prostřednictvím sítě Zásilkovna: Veškerý herní materiál vám nově můžeme i zaslat. V tomto případě probíhá platba předem na účet (pokyny k platbě obdržíte emailem). Po připsání platby na náš účet Vám detektivní kufr zašleme, popřípadě Vás ještě před tím poinformujeme o předpokládaném termínu dodání.
•  Pro zaslání na výdejní místo je cena dopravy 85 Kč.
•  Pro zaslání na adresu je cena dopravy 115 Kč.

V objednávce nezapomeňte uvést Vámi zvolený způsob dodání.
•  V případě osobního odběru uveďte naše pracoviště.
•  Zvolíte-li zaslání, uveďte buď Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny (najít si ho můžete na: https://www.zasilkovna.cz/pobocky) nebo dodací adresu. Dále pak jméno a příjmení příjemce, email a mobilní číslo.

Objednávku Vám potvrdíme a pokyny k platbě zašleme do dvou pracovních dnů.

Pokud jste ještě nevyužili možnost strávit týden s naším kufrem cestovatelským, můžete to napravit, neboť i ten je stále v naší nabídce. Oba kufry si můžete objednat v rámci jedné objednávky.

Detektivní kufr