V úterý 3.března 2020 proběhla v Ekocentru Zahrada DDM vernisáž výstavy s názvem Krajina tvořená člověkem.
Představily zde své výtvory děti navštěvující zájmové kroužky Foto a Základy grafického designu. Jde o završení jejich půlroční práce, kdy se každý týden na dvě hodiny sejdou, fotí a poté se učí zpracovávat své fotografie v grafických editorech. I díky tomuto postprocessingu vznikly mnohdy velmi neotřelé fotografie, na nichž je vidět, jak velkou mají děti fantazii a hlavně, že nejsou svázané žádnými konvencemi, které by je limitovaly. Naopak v některých případech se to nebojí až přehnat a my tak můžeme díky tomu vidět svět jejich očima. Výstava bude k vidění v kaktusovém skleníku až do 3. dubna 2020.
Autorkou článku je Denisa Legnerová Jandová.