Z jakých zdrojů získáváte nejčastěji informace o aktivitách DDM?

Mediální partneři DDM

Boleslavský deník

Město Mladá boleslav

První boleslavská s.r.o.

Radio Signál

V sobotu 4. listopadu odpoledne se v Ekocentru Zahrada Domu dětí a mládeže „Na Výstavišti“ uskutečnil další program z oblíbeného cyklu detektivek. Tentokrát se bezmála padesát dětí vydalo pátrat po ztraceném ježkovi. V areálu ekocentra na ně čekalo devět stanovišť, na kterých plnily drobné úkoly a navíc se vždy dozvěděly mnoho zajímavých informací ze života tohoto pozoruhodného živočicha. Po splnění všech úkolů pro ně byla připravena malá tvůrčí dílnička a především tolik očekávané setkání s obyvatelem naší miniZOO – ježkem bělobřichým.
Další zajímavá akce pro širokou veřejnost se bude v ekocentru konat v pátek 24. listopadu. To si ve skřítkově adventní dílničce budete moci vyrobit věnec a svícen.