Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201

Také už vám chybí cestování
a chtěli byste se vydat poznávat cizí kraje?

Vytvořili jsme pro Vás speciální cestovatelský kufr plný zábavy, se kterým se můžete vydat na týdenní cestu kolem světa i v pohodlí Vašeho domova. Každý den se s naším průvodcem vydáte na jeden kontinent, kde na Vás čeká tematické tvoření, luštění, hraní, vaření a také spousta zajímavých informací.

Tento hravý komplet je určen pro děti školního věku.

Cena cestovatelského programu v kufru je 350 Kč. Veškerý herní materiál obdržíte v jedné krabici. A co všechno v cestovatelském kufru najdete?

Kufry si můžete objednávat již nyní prostřednictvím e-mailu, v případě osobního odběru i telefonicky. Pokud máme cestovatelský kufr skladem, připravíme ho k vyzvednutí či odešleme do 2 pracovních dnů. Pokud ne, trvá doba dodání 1-2 týdny.

KONTAKT PRO OBJEDNÁVKY

Hana Skramuská –  mobil: 724 985 146, e-mail: hana.skramuska@ddm-mb.cz

PLATBA A DOPRAVA

1) Osobní odběr: Kufr si můžete osobně vyzvednout na našich pracovištích KDM Mnichovo Hradiště nebo Vila. Možný termín vyzvednutí bude upřesněn emailem, který zároveň potvrdí Vaši objednávku cestovatelského programu. V případě osobního odběru probíhá platba v hotovosti na místě.

2) Zaslání prostřednictvím sítě Zásilkovna: Veškerý herní materiál vám nově můžeme i zaslat. V tomto případě probíhá platba předem na účet (pokyny k platbě obdržíte emailem). Po připsání platby na náš účet Vám cestovatelský kufr obratem zašleme.
•  Pro zaslání na výdejní místo je cena dopravy 85 Kč.
•  Pro zaslání na adresu je cena dopravy 115 Kč.

V objednávce nezapomeňte uvést Vámi zvolený způsob dodání.
•  V případě osobního odběru uveďte naše pracoviště.
•  Zvolíte-li zaslání, uveďte buď Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny (najít si ho můžete na: https://www.zasilkovna.cz/pobocky) nebo dodací adresu. Dále pak jméno a příjmení příjemce, email a mobilní číslo.

Objednávku Vám potvrdíme a pokyny k platbě zašleme do dvou pracovních dnů.

Kromě cestovatelského kufru nově nabízíme i detektivní kufr, ve kterém čeká na objasnění jedna velká hradní záhada. Oba kufry si můžete objednat v rámci jedné objednávky.

Cestovní kufr