Mladá Boleslav, Husova 201

V prostorách Pavilonu našlo své zázemí téměř třicet pět zájmových útvarů Domu dětí a mládeže. Scházejí se zde členové tanečních a sportovních kroužků, mladí rybáři, modeláři, jogínci, fotografové, animátoři nebo členové divadelních souborů Kašpárek a Jitřenka. Nabízíme kroužek programování, 3D tisku, herního a grafického designu. Mladým lidem dáváme možnost zapojit se do dobrovolnické skupiny, stát se členy Parlamentu mládeže města Mladá Boleslav, případně se účastnit programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Zároveň jim nabízíme i možnost aktivně se zúčastnit některých projektů, pořádaných v rámci mezinárodní spolupráce. V dopoledních hodinách jsou prostory Pavilonu využívány především pro preventivní programy pro školy


Divadelní soubory Kašpárek a Jitřenka

Oba loutkářské soubory pracují inscenační technikou černého
a luminiscenčního divadla ve spojení s výstupy živých protagonistů. Tento způsob uměleckého a výtvarného projevu je na amatérské scéně ojedinělý a málo užívaný zejména pro svou náročnost na technické zabezpečení a na přesnou souhru všech herců.

Historie divadelního souboru Kašpárek se datuje od roku 1999.
Působení v nich je pro nás významné nejen po stránce tvůrčí, ale i po stránce lidské. Prožili jsme období bohaté na společné zážitky při zkouškách a při představeních, na soustředěních i na zahraničních zájezdech. Tleskali nám již několikrát diváci v Německu, ve Francii i na Slovensku.

Podrobné informace o činnosti souborů, o jejich repertoáru a aktuální nabídce nabídce programů najdete na jejich vlastních webových stránkách.
Pro vstup na stránky klikněte na tento ODKAZ.


Další aktivity a služby poskytované v Pavilonu DDM.

Parlament mládeže města Mladá Boleslav

Zasedání probíhají 1 x za 14 dnů od 16.30 do 18.30 hodin v Pavilonu, nebo v budově Magistrátu města Mladá Boleslav.
Pro mládež ve věku od 13 let.
Sebedůvěra, samostatnost, kreativita. Umění projevit svůj názor, vést diskusi, aktivní občanský postoj. To vše a ještě více tě čeká v týmu mladých poslanců, zástupců mladoboleslavských základních a středních škol.
Chceš se k nám přidat? Kontaktuj nás!

Kontakt a informace:
Mgr. Petra Korytářová, tel.: 326 728 430, mobil: 724 985 140
e-mail: petra.korytarova@ddm-mb.cz

DofE
Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (anglickým názvem The Duke of Edinburgh’s International Award neboli DofE Award) je program, ve kterém získáš nové přátele, zkušenosti a dovednosti. Od jeho založení se programu zúčastnilo už přes osm milionů mladých lidí a k nim se můžeš přidat i ty. DofE Award je především osobní výzvou, takže v programu nesoutěžíš s nikým jiným než sám se sebou. Registrační poplatek 100 – 300 Kč dle stupně obtížnosti. Termíny schůzek budou upřesňovány na základě dohody s koordinátorkou programu! Více na www.dofe.cz

Kontakt a informace:
MgA. Eliška Pýchová, tel.: 326 728 430, mobil: 724 985 148
e-mail: eliska.pychova@ddm-mb.cz

Dobrovolníci

Dobrovolnický program nabízí mládeži možnosti, jak smysluplně vyplnit svůj volný čas a zároveň si rozšířit obzory, získat nové přátele a zkušenosti. Členové dobrovolnictví se stávají součástí týmu zasvěcených odborníků, kteří připravují zajímavé akce pro veřejnost, rodiny s dětmi a školy. V prostorách Pavilonu budou probíhat každé pondělí konzultace, skupinová setkání, semináře a workshopy. Termíny schůzek se mohou individuálně měnit na základě dohody s koordinátorkou programu.

Kontakt a informace:
Mgr. Petra Korytářová, tel.: 326 728 430, mobil: 724 985 140
e-mail: petra.korytarova@ddm-mb.cz

Česko-německá spolupráce
Ferienspiele: 1. 7. – 12. 7. 2019

Kontakt a informace:
Mgr. Petra Korytářová, tel.: 326 728 430, mobil: 724 985 140,
e-mail: petra.korytarova@ddm-mb.cz


Adresa:
Pavilon DDM Na Výstavišti
Purkyňova 224
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: 326 728 430

Úřední doba: Pondělí a středa: 14:30-18:00
Ve středu 26. 10. 2022 bude z důvodu podzimních prázdnin zavřeno.
V jinou dobu nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.


Kde nás najedete

 

 

 

 


Další kontakty
Akce KAM JÍT