Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Anketa

Z jakých zdrojů získáváte nejčastěji informace o aktivitách DDM?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zasílání informací
Slunečník
2013-02_small-large
Mediální partneři DDM

Boleslavský deník

Město Mladá boleslav

První boleslavská s.r.o.

Radio Signál

Klub dětí a mládeže předkládá dětem, mladým lidem a dalším zájemcům pestrou nabídku aktivit v mnoha oborech zájmové činnosti. Na začátku každého školního roku otvíráme celou řadu kroužků, jejichž nabídka se pravidelně upravuje podle zájmu dětí a podle možností externích vedoucích. Aktuálně nejžádanější je kroužek Kytara k táboráku, dále hudebně pohybový kroužek Motýlci a taneční kroužek. Všechny děti zapsané v zájmových útvarech KDM mohou za zvýhodněných podmínek navštěvovat i klub Poškolák (paušální platba 100 Kč/rok).


Pravidelná činnost

Klub Poškolák

Poskolak_02Deskové hry, taneční podložku, počítače s internetem, stolní tenis, stolní fotbal, plno kamarádů a spolužáků i kvalifikovaný pedagogický dozor – to všechno naleznete každý všední den odpoledne v klubu Poškolák v Mnichově Hradišti. Klub dětí a mládeže je v této době otevřen pro všechny děti, které po škole čekají na autobus, mají volnou hodinu nebo se jim prostě ještě nechce domů a chtějí si ještě chvíli zařádit s kamarády. Ti pilnější si mohou v klubu vypracovat i domácí úkoly. V dobře zásobené prodejně drobného občerstvení je možné zakoupit různé cukrovinky, nanuky nebo studené i teplé nápoje. Na milovníky chlupatých mazlíčků čeká králíček Čenda a morče Pepina. Klub Poškolák je otevřen každý všední den v době od 11.30 do 17 hodin, denní poplatek za jeho návštěvu činí 10 Kč.
O tom, že v klubu není nuda, svědčí i každodenní návštěvnost kolem 20 dětí od 7 do 16 let.

Kluby pro rodiče s dětmi

Koralek_1Nezapomínáme ani na naše nejmenší a na rodiče na rodičovské dovolené. Každé úterý je v době od 9 do 11 hodin vyhrazeno klubu Sluníčko, který je určen pro rodiče s dětmi od dvou let. První klubová hodina slouží převážně k rozkoukání a socializaci dětí, od 10 hodin pak začíná program s lektorkou. Rodiče si zde mohou vyměňovat zkušenosti a zakoupit malé občerstvení.Obdobně je koncipován také klub Korálek, scházející se pravidelně ve čtvrtek od 9 hodin. Nabízí pestrý program plný pohybu, písniček, říkanek a výtvarné činnosti.

 

Jednorázové akce

Nabídku všech jednorázových akcí Klubu dětí a mládeže najdete každý měsíc v programovém letáčku Kam jít nebo ve stejnojmenné sekci na těchto webových stránkách.

Dětské oslavy

Narozeninová oslava s programem
Program složený z různých her a soutěží pod vedením pedagoga.
Program je přizpůsobený věku dětí.
Délka programu 2 hodiny.
Cena: 100 Kč/dítě

Narozeninová oslava se specificky zaměřeným programem
Program složený z her, soutěží, tance, malování na obličej, či karaoke.
Program je přizpůsobený věku dětí.
Délka programu 2 hodiny.
Cena: 150 Kč/dítě
Program lze individuálně domluvit s pedagogickými pracovníky.

Několik dalších tipů z naší bohaté nabídky

  • prázdninové programy (Podzimní prázdniny v klubu, Velikonoční poškolák…)
  • výtvarná úterý – jednou měsíčně keramika, dále různé výtvarné techniky podle zájmu (vyrábění z Fimo hmoty, malování na hedvábí, výroba adventních věnců…)
  • přespání v klubu – stylizované akce pro děti od cca 6 let (Pyžamový večírek, Strašidelná párty, Pohádková noc…)
  • akce pro širokou veřejnost – tematické akce pro rodiny s dětmi (Bludičky v zámecké zahradě, Cesta za velikonočním zajíčkem, Westernový den…)
  • velké akce pořádané ve spolupráci s městem Mnichovo Hradiště (Maškarní bál v sokolovně, Mezinárodní den dětí, Mikuláš…)
  • víkendové pobyty a letní tábory na základnách DDM, příměstský tábor pro děti od 5 let konaný v klubu

Adresa:
KDM Mnichovo Hradiště
Poříčská 1135 (nad prodejnou COOP)
295 01 Mnichovo Hradiště

Telefonní kontakty
Vedoucí KDM
Hana Skramuská: 724 985 146

Pedagogické pracovnice KDM
Petra Pilbauerová: 724 985 154
Mgr. Eliška Němečková: 724 985 143

Facebook

Kde nás najdete

 


Další kontakty
Akce KAM JÍT