Mladá Boleslav, Husova 201

Klub dětí a mládeže předkládá dětem, mladým lidem a dalším zájemcům pestrou nabídku aktivit v mnoha oborech zájmové činnosti. Na začátku každého školního roku otvíráme celou řadu kroužků, jejichž nabídka se pravidelně upravuje podle zájmu dětí a podle možností externích vedoucích. Všechny děti zapsané v zájmových útvarech (kroužcích) KDM mohou za zvýhodněných podmínek navštěvovat i klub Poškolák
(20,-Kč/návštěva + 150,-Kč permanentka/10 návštěv)


Pravidelná činnost

Klub Poškolák

Poskolak_02Klub Poškolák přináší dětem pestrý týdenní program pod vedením zkušeného pedagoga (tvoření, vaření, hry, kvízy a další), stolní fotbálek, deskové hry, stolní biliard, basketbalové koše, nové počítače s internetem, Xbox s konzolí kinect, fotbalové branky, plno kamarádů a spolužáků. Klub Poškolák je otevřen pro všechny děti, které po škole čekají na autobus či odpolední kroužek, mají volnou hodinu nebo se jim prostě ještě nechce domů a chtějí si ještě chvíli zařádit s kamarády. Ti pilnější si mohou v klubu vypracovat i domácí úkoly. Děti zde naleznou i menší domácí mazlíčky, aktuálně obří šneky Oblovky. Od 3.1.2022 v čase 12:00 – 16:00 se opět otevírá klub Poškolák v Klubu dětí a mládeže Mnichovo Hradiště.  NOVĚ je nutné se do Poškoláka zapsat přes rezervační systém. Kapacita je omezena na 20 dětí pro daný den v týdnu a věk dětí od 6 – 14 let.

Kluby pro rodiče s dětmi

Koralek_1Nezapomínáme ani na naše nejmenší a na jejich rodiče na rodičovské dovolené. Každé úterý a čtvrtek je v době od 9 do 11 hodin vyhrazeno klubu Sluníčko a Korálek, které jsou určeny pro rodiče s dětmi od dvou let. První klubová hodina slouží převážně k rozkoukání a socializaci dětí, od 10 hodin pak začíná řízený program s lektorkou, který přináší pestrý program plný pohybu, písniček, říkanek a výtvarné činnosti. Rodiče si zde mohou vyměňovat zkušenosti anebo si jen tak popovídat. Nabízí pestrý program plný pohybu, písniček, říkanek a výtvarné činnosti.  Obdobně je koncipován také klub Korálek, scházející se pravidelně ve čtvrtek od 9 hodin. Nabízí pestrý program plný pohybu, písniček, říkanek a výtvarné činnosti.

Čtvrteční dopolední keramický klub

Nově jsme zahrnuli do nabídky dopolední keramický klub, kde se tvoří pod vedením pedagoga jeden keramický výrobek. Klub je určen pro dospělé i děti. Děti pracují v doprovodu rodičů. Cena za dopolední lekci je 80,- Kč.

Jednorázové akce

Nabídku všech jednorázových akcí Klubu dětí a mládeže najdete každý měsíc v programovém letáčku Kam jít nebo ve stejnojmenné sekci na těchto webových stránkách, případně na Facebooku Klubu dětí.

Dětské oslavy

Narozeninová oslava s programem
Program složený z různých her a soutěží pod vedením pedagoga.
Program je přizpůsobený věku dětí.
Délka programu 2 hodiny.
Cena: 100 Kč/dítě

Narozeninová oslava se specificky zaměřeným programem
Program složený z her, soutěží, tance, malování na obličej, či karaoke.
Program je přizpůsobený věku dětí.
Délka programu 2 hodiny.
Cena: 150 Kč/dítě
Program lze individuálně domluvit s pedagogickými pracovníky.

Několik dalších tipů z naší bohaté nabídky

  • prázdninové programy (Podzimky v Klubu, Jarňáky v Klubu, Velikonoční prázdniny v Klubu…)
  • přespání v klubu – stylizované akce pro děti od cca 6 let (Pyžamový večírek, Strašidelná párty, Adventní přespávání…)
  • akce pro širokou veřejnost – tematické akce pro rodiny s dětmi (Bludičky v zámecké zahradě, Dny na Vostrově…)
  • velké akce pořádané ve spolupráci s městem Mnichovo Hradiště (Maškarní bál na sále
    2. ZŠ,  Mikuláš…)
  • víkendové pobyty a letní tábory na základnách DDM, příměstský tábor pro děti od 5 let konaný v klubu

Adresa:
KDM Mnichovo Hradiště
Mírová 1616
295 01 Mnichovo Hradiště

Telefonní kontakty
Vedoucí KDM
Hana Skramuská: 724 985 146

Pedagogičtí pracovníci KDM
Petra Pilbauerová: 724 985 154
Bc. Petr Staffen: 724 985 143
Ing. Zuzana Kuntošová: 724 985 145


Kde nás najdete


Další kontakty
Akce KAM JÍT