Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Když není Kam jít
Zasílání informací


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.

Slunečník
2013-02_small-large
Anketa

Jaký prostor v Ml.Boleslavi považujete pro pořádání akcí DDM za nejvhodnější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Hledáte zajímavé nápady jak si zpestřit výlet, nebo procházku?
Skřítek Zlobílek ukradl pohádky, které škodolibě přepsal, aby si je už žádný chlapeček, ani holčička, nemohli užívat jako dříve. Pomůžeš nám pohádky opravit? Veselá hra pro malé děti s doprovodem rodičů v prostoru zámecké zahrady v Mnichově Hradišti. Vhodná pro zpestření procházky s Vašimi dětmi. Pro začátek hry načtěte QR kód, přesuňte se k hlavní vchodové bráně zámeckého parku a hezky se bavte.
Odkaz na Popletenou pohádku zde:
Aplikace Actionbound spojuje pohyb s digitální zábavou a učením. Hraní je jednoduché a zdarma. Stáhnete si do mobilu aplikaci Actionbound (iOS, Android), ve které si najdete hru v okolí a spustíte ji. Druhou možností je si hru najít na webu a pomocí mobilní aplikace si načíst její QR kód. V sousedním Německu jsou již stovky těchto boundů (her) a v hojném počtu vznikají i u nás. Desítky jich jsou v Praze a momentálně nejbližší hru najdete v hezkém prostředí zámecké zahrady v Mnichově Hradišti, která je cílená na mladší děti s doprovodem rodičů. Na téma: Popletená pohádka.
Koho aplikace zaujala a rád by ve svém volném čase rozšířil nabídku podobných her v blízkosti Mnichova Hradiště a Mladé Boleslavi, založte si účet na webových stránkách https://en.actionbound.com a tvořte pro sebe, kamarády i turisty využívající aplikaci, úplně zdarma. !Služba Actionbound je zpoplatněna v případě komerčního využití.