Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Ping pong Challenge 2021 soutěž konaná v domácím prostředí. Kde soutěžící zapojí své nápady a vymyslí způsob, jak si stolní tenis (pinkání si s míčkem a „pálkou“) zahraje doma. Stačí jen ve správný čas zapnout nahrávání a následný výsledek zaslat do soutěže.
Pravidla:
Zúčastnit se může skoro každý, děti, rodiny a skupiny za předpokladu, že aspoň jeden člen skupiny není dospělý.
Videa nemusejí být dlouhá a ani to není třeba, jelikož vše důležité se dá zachytit i v několika sekundách. Video nemusíte ani nijak upravovat, ale není to zakázáno. Držme se hesla, v jednoduchosti je krása.
Kategorie:
Originální pálka – V této kategorii se bude hodnotit originalita pálky, tudíž s čím se hráč představí. Ale musí i něco málo předvést, aby bylo vidět, že pálka není jen na okrasu.
Dovednosti hráče – Zde je kategorie pro velké hráče, ale nemyslí se věkově. Ale podle dovedností, které předvede, tudíž se zde čeká krásné, netradiční pinkání a nějaké triky a fígle.
Dle tohoto klíče pak porota vybere vítěze jednotlivých kategorií a určí pořadí na prvních třech místech.
O co se hraje:
Ceny budou připravené pro první tři z obou dvou kategorií. Hlavní cenou pro výtěže je Mikro table tenis, který umožní si zahrát skoro na každém stole. Pro druhé a třetí místo bude odměnou krásný vak s potiskem. A v neposlední řadě se hraje o velkou slávu a vyvěšení nejlepších videí na naší webové stránce.
Přihlášení:
Přihlášení do soutěže probíhá pomocí zaslání samotného videa, odkazu na video s vlastním jménem, příjmením a emailovou adresou.
Přihlášením do soutěže (zasláním videa) souhlasíte s tím, že vaše video může být zveřejněno na Facebooku či webových stránkách DDM.
Způsob doručení:
Video v nejlepším případě nahrajete na internetové úložiště. Doporučoval bych uschovna.cz nebo ulozto.cz. A následně odeslat odkaz na video s vaším jménem, příjmením a emailovou adresou na e-mail: jiri.makovicka@ddm-mb.cz.
Termín odevzdání nejpozději do 31.3.2021.
V případě problémů neváhejte napsat o radu.
Informace: Jiří Makovička, mobil: 724 985 157
e-mail: jiri.makovicka@ddm-mb.cz
Motivační video: