Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Anketa

Jaký prostor v Ml.Boleslavi považujete pro pořádání akcí DDM za nejvhodnější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zasílání informací


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.

Slunečník
2013-02_small-large

Vážení organizátoři školních kol vědomostních soutěží,

na základě doporučení z „manuálu“ MŠMT k provozu škol ve školním roce 2020/2021 v souvislosti s onemocněním COVID-19, nebude odložený ročník Pythagoriády z března 2020 letos uskutečněn.

S největší pravděpodobností nebude vyhlášen ani nový ročník pro školní rok 2020/2021. Nejbližší ročník soutěže Pythagoriády by tedy měl proběhnout na podzim roku 2021 (říjen/listopad). Nicméně doufáme, že se situace ještě změní a soutěž proběhne již tento školní rok.

Dle „manuálu“ MŠMT k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19 nebude MŠMT vyhlašovat soutěže celostátního charakteru, nicméně dále uvádí že soutěže, které probíhají distanční formou nebo on-line, mohou proběhnout standardně.

 Garanti celostátních soutěží iniciativně v otevřeném dopise vyzývají MŠMT, aby soutěže ve školním roce 2020/2021 vyhlásili a podpořili alespoň soutěže, pořádané v nějaké omezené formě a soutěže, které proběhnou právě on-line nebo distanční formou. Bohužel zatím nemáme informace z MŠMT jak se k této výzvě postaví, případně kdy a v jaké podobě vydá věstník soutěží. Jakmile budeme mít nějaké nové zprávy, budeme Vás informovat.

 Děkuji Vám za dosavadní práci a těším se na další spolupráci při organizaci soutěží, snad co nejdříve v normálním režimu.

Organizátorka okresních kol vědomostních soutěží a olympiád
Mgr. Petra Korytářová
Pavilon Domu dětí a mládeže „Na Výstavišti“
Purkyňova 224
293 01 Mladá Boleslav