Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Anketa

Z jakých zdrojů získáváte nejčastěji informace o aktivitách DDM?

  • Z webu a Facebooku DDM (44%, 43 Votes)
  • Od zaměstnanců DDM a od přátel (24%, 24 Votes)
  • Z médií a jiných zdrojů (9%, 9 Votes)
  • Prostřednictvím tištěných propagačních materiálů (8%, 8 Votes)
  • Nechávám si zasílat Zpravodaj (7%, 7 Votes)
  • Z mladoboleslavských informačních webů (7%, 7 Votes)

Celkem hlasovalo: 86

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zasílání informací
Slunečník
2013-02_small-large
Mediální partneři DDM

Boleslavský deník

Město Mladá boleslav

První boleslavská s.r.o.

Radio Signál

Již třináctý ročník nesoutěžní divadelní přehlídky dětských a mládežnických souborů je za námi. Děkujeme všem členům sedmi vystupujících souborů, kteří byli ochotni předvést svůj „kumšt“ divákům, ostatním účinkujícím a odborným lektorům. Poděkování patří jmenovitě paní Evě Reiterové – herečce Městského divadla v Mladé Boleslavi, panu Tomáši Juřičkovi – herci a režisérovi a panu Ondřejovi Lážnovskému – loutkoherci a režisérovi. Všichni tři jmenovaní se zhostili nelehké úlohy: zhodnotit zhlédnutá představení a citlivým způsobem poradit hercům, jakým způsobem pozdvihnout své herecké umění. Poukázat na nešvary a zlozvyky a dobře míněnou radou pomoci v inscenacích překlenout některá náročná místa.

Poděkování patří také všem pedagogům. Nejen těm, kteří se našim mladým hercům věnují, ale také těm, kteří přivedli své žáčky či studenty na náš festival. Jsme přesvědčeni, že je potřeba v dnešní elektronické a uspěchané době nejen děti třeba i pomocí návštěvy divadelního představení kultivovat a vzdělávat, ale také jim rozšiřovat obzory v nabídce možností trávení volného času zajímavým, zábavným a užitečným způsobem.

Těšíme se na další ročník a doufáme, že se budete řídit mottem Světového dne divadla pro děti a mládež, který se slaví 20. března: Vezměte dnes děti do divadla!