Z jakých zdrojů získáváte nejčastěji informace o aktivitách DDM?

• Z webu a Facebooku DDM (44%, 43 Votes)
  • Od zaměstnanců DDM a od přátel (24%, 24 Votes)
  • Z médií a jiných zdrojů (9%, 9 Votes)
  • Prostřednictvím tištěných propagačních materiálů (8%, 8 Votes)
  • Nechávám si zasílat Zpravodaj (7%, 7 Votes)
  • Z mladoboleslavských informačních webů (7%, 7 Votes)

Celkem hlasovalo: 86

Mediální partneři DDM

Boleslavský deník

Město Mladá boleslav

První boleslavská s.r.o.

Radio Signál

V pořadí již 11. ročník Zeměfestu se bude konat v sobotu 21. dubna od 14.00 hodin v lesoparku Štěpánka a bude věnován vodě. Budete mít možnost zúčastnit se několika rukodělných dílniček a stezek, pro nejmenší bude připravena olympiáda vodníka Česílka, chybět nebude ani tipovací soutěž a množství „vodní“ zábavy ve spolupráci s hasiči, rybáři či vodáky. V relaxační zóně budeme promítat krátké filmy k tématu VODA  a nejen děti si rády vyzkouší různé vodní pokusy a hrátky s bublinami. Svými vystoupeními vás na hlavní scéně potěší během dne skupiny ISARA a SYSEL, navštívit můžete i řadu stánků s občerstvením a krásnými nezbytnostmi.
Vstup je zdarma – akce je podpořena z grantu města Mladá Boleslav.

Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonním čísle 326 329 113, nebo si je můžete vyhledat na webových stránkách Ekocentra Zahrada: www.mb-eko.cz/zahrada.