Z jakých zdrojů získáváte nejčastěji informace o aktivitách DDM?

• Z webu a Facebooku DDM (44%, 43 Votes)
  • Od zaměstnanců DDM a od přátel (24%, 24 Votes)
  • Z médií a jiných zdrojů (9%, 9 Votes)
  • Prostřednictvím tištěných propagačních materiálů (8%, 8 Votes)
  • Nechávám si zasílat Zpravodaj (7%, 7 Votes)
  • Z mladoboleslavských informačních webů (7%, 7 Votes)

Celkem hlasovalo: 86

Mediální partneři DDM

Boleslavský deník

Město Mladá boleslav

První boleslavská s.r.o.

Radio Signál

V sobotu 3. března 2018 jsme se s dětmi z rybářského kroužku zúčastnili halového závodu v rybolovné technice, který uspořádal odbor RT SÚS ve spolupráci s MO Příbram. Závodu se zúčastnilo 34 dětí z pěti MO Středočeského kraje. Soutěž proběhla dvoukolově v disciplínách zátěž Skish a Ahrenberg. Soutěžící byli rozděleni do čtyř kategorií – mladší žáci, mladší žákyně, žáci+žákyně a junioři + registrovaní závodníci v RT. Vzhledem k tomu, že v našem okrese začaly jarní prázdniny, jeli jsme pouze se čtyřmi dětmi z rybářského kroužku Domu dětí a mládeže „Na Výstavišti“. Přestože jsme ještě nezačali s tréninkem na RT, všechny naše děti dokázaly zabojovat a v jednotlivých kategoriích získaly pódiová umístění.

Výsledky dětí z MO Mladá Boleslav

• Mladší žáci: Šedivý Vojtěch – 1. místo
  • Žáci: Beneš Adam – 1. místo, Suchý Eduard – 3. místo
  • Junioři a registrovaní závodníci v RT: Linhart Jan – 3. místo

Při vyhlášení výsledků se všechny děti mohly radovat z rybářských cen. Všem pořadatelům patří poděkování za organizaci a zajištění této soutěže.

Linhart Jan