Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201

Datum / čas
Date(s) - 1. 7. 2021 - 22. 8. 2021
Celý den

Kategorie


Pro všechny děti, se kterými jsme se kdy potkali na našich kroužcích, táborech, dílničkách či akcích pro veřejnost, vyhlašujeme soutěž o kroužek na půl roku zdarma a další ceny.

Pokuste se kresbou zachytit libovolný zážitek, který jste zažili společně s námi – na našich akcích, během kroužků či letních táborů apod. Vaše dílka použijeme pro propagaci, vyzdobení pracovišť a třeba i našich vozů, kterými jezdí děti z našich kroužků na soutěže po celé republice a někdy i do zahraničí.

Pro účast v soutěži je třeba odevzdat ve stanoveném termínu výtvarné dílo (výtvarná díla), na jehož zadní straně musí být uvedeny tyto údaje:

  • jméno a příjmení autora
  • věk
  • emailová adresa (pro kontaktování v případě postupu do slosování o ceny)
  • popis námětu obrázku

Soutěžní výtvarné dílo by mělo být na papíru formátu A4 nebo max. A3. Technika zpracování je libovolná, ovšem nejsou povoleny koláže a využití fotografií. Jsou preferována díla bez celoplošného pozadí. Hodnotí se především kreativita zpracování a originalita.

Soutěžní dílo může být doručeno následujícími způsoby:

  • osobně odevzdáno v Ekocentru Zahrada (Jaselská 1475, Mladá Boleslav) v běžné otvírací době, kterou najdete na: https://www.mb-eko.cz/zahrada/stranka/minizoo-minibotanicka-zahrada
  • poštou na adresu: DDM „Na Výstavišti“, Husova 201, 293 01 Mladá Boleslav (obálka musí být označena heslem „Zážitky z Domečku“
  • pokud soutěžní dílo vznikne na letním táboře Domu dětí a mládeže „Na Výstavišti“, může být odevzdáno hlavnímu vedoucímu tábora, který zajistí doručení organizátorům soutěže.

Uzavírka soutěže je 22. srpna 2021 a vyhlášení vítězů proběhne v neděli 5. září 2021 v rámci akce Kroužkobraní.

Podrobnější informace k soutěži najdete v těchto propozicích.

Podrobnější informace: Mgr. Anna Lhoťanová, mobil: 724 985 138, email: anna.lhotanova@ddm-mb.cz