Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Anketa

Jaký prostor v Ml.Boleslavi považujete pro pořádání akcí DDM za nejvhodnější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zasílání informací


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.

Slunečník
2013-02_small-large

Datum / čas
Date(s) - 08/11/2020
8:00 - 16:00

Místo konání
Pavilon DDM (za obchodním střediskem Máj)

Kategorie


Plánujete začít s tiskem na 3D tiskárně a nevíte jak? Pak jste zváni na intenzivní víkendový workshop určený začátečníkům s 3D tiskem. Nepotřebujete žádné speciální dovednosti ani vlastní 3D tiskárnu. Všechno si ukážeme a vyzkoušíme přímo v praxi na několika 3D tiskárnách.

Vysvětlíme si principy 3D tisku, návrhy modelů, ale hlavně si všechno vyzkoušíte přímo na 3D tiskárnách. Každý z účastníků bude mít k dispozici svůj vlastní počítač, kde si vyzkouší celý postup – od přípravy modelu až po vytvoření tiskových dat pro tiskárnu. K tisku bude připravena široká barevná paleta tiskových strun včetně speciálních verzí, které „svítí“ ve tmě. Své výrobky si odnesete domů.

Vyzkoušíte si různé programy pro návrh 3D modelu. Budete si pak moci v budoucnu zvolit program, který nejlépe bude vyhovovat vašim potřebám. Samozřejmě použijeme i profesionální programy, které jsou pro domácí kutily dostupné bezplatně.

Workshop je také vhodný pro ty z vás, kteří o koupi 3D tiskárny zatím jen uvažují. Dozvíte se zde, zda je pro vaše záměry tiskárna vhodná. Budete si moci vše vyzkoušet na skutečných 3D tiskárnách.

Cena víkendového kurzu: 1 350 Kč/v ceně veškerý materiál na 3D tisk, drobné občerstvení – káva, čaj, voda, obědy si přineste s sebou nebo je možné zajít do restaurace/

Kurz je vhodný pro děti od 10 let, pro dospělé a pedagogy.

Přihlášení a platby nejpozději do 3. 11. 2020.

Minimální počet účastníků pro uskutečnění kurzu jsou 4 osoby.

Informace: Mgr. Petra Korytářová, mobil: 724 985 140,
e-mail: petra.korytarova@ddm-mb.cz