Date(s) - 14/05/2019

Prožitkové odpoledne pro děti i dospělé věnované fascinujícímu světu včel. V areálu Zahrady si projdete včelí stezku se stanovišti a úkoly, uskutečníte exkurzi do včelího úlu, uvidíte značkování včel nebo si prohlédnete včelí výstavu. Můžete využít včelařskou poradnu s odborníkem a poradit se, jak se včelařením začít. Budete mít možnost zakoupit si med přímo od včelaře. Během odpoledne budeme v dílničkách vyrábět různé výrobky ze včelího vosku (v případě zájmu se platí na místě – svíčka 30 Kč, balzám na rty 40 Kč). K dispozici bude i malé medové občerstvení a recepty na medové dobroty.  Počítejte s tím, že u nás strávíte minimálně 60 minut.
Vstupné: rodinné vstupné 150 Kč (1-2 dospělí, 2-3 děti), jednotlivé vstupné 50 Kč

Informace: Mgr. Martina Kotlabová, tel.: 724 985 156
e-mail: martina.kotlabova@ddm-mb.cz