Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Anketa

Jaký prostor v Ml.Boleslavi považujete pro pořádání akcí DDM za nejvhodnější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zasílání informací


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.

Slunečník
2013-02_small-large

Datum / čas
Date(s) - 06/12/2020
13:00 - 17:00

Místo konání
Pavilon DDM (za obchodním střediskem Máj)

Kategorie


Jak se začnou blížit Vánoce, tak si obvykle chceme hezky vyzdobit byt a obdarovat své blízké. Lidé, kteří rádi tvoří rukama, za tímto účelem mohou navštívit výtvarnou dílnu. Pro ty z vás, kteří neholdujete rukodělným aktivitám, ale také byste chtěli svou rodinu či přátele obdarovat něčím vlastní tvorby, je určen tento kurz.

Náplň kurzu:
Během čtyřhodinového kurzu se seznámíte se základy fotografování různých žánrů a vyzkoušíte si, jak třeba i vlastním mobilním telefonem vyfotit krásnou fotografii. Připraveno bude několik tematických vánočních zákoutí, kde si budete moci vyzkoušet používání pokročilejších funkcí vašeho fotoaparátu. Poté, co si nafotíme dostatek materiálu, se přesuneme k počítačům. Naučíte se, jak na základní úpravy fotografií (rastrového obrazu) a jak si vytvořit vlastní pohlednici či vánoční přání, které budete moci v samotném závěru kurzu hned zaslat svým blízkým. V ceně kurzu je zahrnuto zaslání 4 tištěných pohlednic na libovolnou poštovní adresu. Zaslání dalších si můžete přikoupit na místě. Vlastní fotoaparát či chytrý mobilní telefon je pro Vás výhodou, protože se naučíte lépe pracovat se svým přístrojem.

Cílová skupina:
Kurz je určen pro dospělé a děti starší 14 let (ti se mohou zúčastnit jako jednotlivci – tzn. budou mít pro sebe vyhrazen počítač).
Děti ve věku od 10 do 13 let se mohou zúčastnit pouze společně se svým rodičem či jinou dospělou osobou (budou pracovat společně u jednoho počítače).

Cena kurzu a přihlašování:
Cena kurzu je 250 Kč. Pokud se dítě bude účastnit společně s dospělým (budou sdílet počítač), platí se účastnický poplatek pouze za dospělou osobu.
Přihlašování bude možné do 1. 12. 2020 buď telefonicky nebo e-mailem. Platbu bude nutno uhradit do stejného data – v hotovosti na Pavilonu DDM „Za Májem“ po předchozí telefonické domluvě.
Pro uskutečnění kurzu je třeba alespoň 6 účastníků. Kapacita kurzu je omezena.

Informace:
Více informací o kurzu Vám poskytne lektorka Mgr. Anna Lhoťanová,
mobil: 724 985 138, e-mail: anna.lhotanova@ddm-mb.cz.