Mladá Boleslav, Husova 201

Datum / čas
Date(s) - 4. 12. 2021
14:00 - 18:00

Místo konání
Pavilon DDM (za obchodním střediskem Máj)

Kategorie


Jak se začnou blížit Vánoce, tak si obvykle chceme hezky vyzdobit byt a obdarovat své blízké. Lidé, kteří rádi tvoří rukama, za tímto účelem mohou navštívit výtvarnou dílničku či kurz. Pro ty z vás, jenž neholdujete rukodělným aktivitám, ale také byste chtěli svou rodinu či přátele obdarovat něčím vlastní tvorby, je určen tento kurz.

Kurz Vám nabízí možnost naučit se základní i pokročilejší pravidla a tipy pro fotografování digitálním fotoaparátem či mobilem. Vyzkoušíte si různé foto-žánry s vánoční tématikou a své fotografie se naučíte také upravovat v počítači a tvořit z nich malá dílka. Každý si vytvoří minimálně jednu vlastní originální vánoční pohlednici, kterou pak bude moci v klasické tištěné podobě rovnou zaslat svým blízkým. V ceně kurzu je zaslání 4 kusů pohlednic, ale v případě zájmu si účastník může další kusy připlatit (cena zaslání jedné pohlednice je 30 Kč).

Kurz začíná ve 14:00 a končí v 18:00. Podmínkou účasti je mít s sebou buď chytrý mobilní telefon nebo digitální fotoaparát. 

Cílová skupina:
Kurz je určen pro děti od 13 let a dospělé. Děti od 9 let se mohou zúčastnit pouze společně se svým rodičem či jiným dospělým doprovodem, se kterým budou při foto-tvorbě spolupracovat.
Minimální počet účastníků pro uskutečnění kurzu je 6 osob.

Cena kurzu a přihlašování:
Cena kurzu je 300 Kč. Účastnický poplatek je buď hrazen za jednotlivce staršího 13 let, nebo dospělého + 1 dítě mladší 13 let.
Přihlašování bude možné do čtvrtka 2. 12. 2021 buď telefonicky nebo emailem. Do stejného data je nutno kurz uhradit v hotovosti na Pavilonu DDM (Purkyňova 224, Mladá Boleslav).

Kontakt pro přihlašování a další informace: Mgr. Anna Lhoťanová – anna.lhotanova@ddm-mb.cz, 724 985 138.