Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.ddm-mb.cz/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Jarní prázdniny na horách (21. 2. - 25. 2. 2022) - Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti"

Jarní prázdniny na horách (21. 2. – 25. 2. 2022)

V letošním roce se nám podařilo ve velmi hojném počtu účastníků navázat na naše tradiční Jarní prázdniny na horách. Tentokrát jsme vyrazili do Josefova Dolu – Dolního Maxova, kde na nás čekal penzion Kamenice, který jsme měli zcela jen a jen pro sebe, čehož jsme si řádně užili. Obavy z teplého počasí a sjezdovek bez sněhu se naštěstí nenaplnily, i když středeční den byl opravdu velmi teplý, ale o to lépe se nám sochalo ze sněhu, kterého bylo na hřišti u penzionu dost a dost. Navíc jsme tento den využili i k návštěvě Muzea výroby dřevěných hraček v Jiřetíně pod Bukovou.  Jinak jsme lyžovali každý den jak dopoledne, tak i odpoledne, a to za úžasné logistické podpory majitele sjezdovek Ski Lucifer, který nás převážel skibusem na sjezdovku a zpět. V pátek odpoledne jsme se všichni v pořádku a řádně čerstvým vzduchem vyvětraní vrátili domů. Celému týmu děkuji za spolupráci a dětem za dobrou partu!

Eliška Pýchová

[ngg src=“galleries“ ids=“188″ display=“basic_imagebrowser“]