Date(s) - 08/05/2019

Pro všechny turisty, outdoorové nadšence, aktivní i rekreační sportovce a milovníky přírody chystáme akci pro osvěžení těla i duše – DÁLKOVÝ POCHOD RÁJEM.
Akce se uskuteční 8. května 2019, délku trasy si můžete zvolit při prezenci na startu. V průběhu trasy budete procházet kontrolními stanovišti.

Start: nedaleko vlakové zastávky Turnov – město
Začátek akce: prezence účastníků mezi 7.30 – 9.30 hod.
Startovné: 60 Kč, děti do 12 let 30 Kč
Trasy: 15 km, 25 km, 38 km
Cíl: Březina u Mladé Boleslavi
Konec akce: 18.00 hod.
Každý účastník dostane popis trasy s mapkou, upomínkový list a placku, navíc pro účastníky nejdelší trasy připraveno v cíli drobné občerstvení.

Vzhledem k velkému zájmu účastníků, dojde ke změně ve způsobu registrace! Původně měla platba a registrace dálkového pochodu proběhnout až na startu 8. 5. 2019. Avšak při větším počtu účastníků by startovní prezence byla velmi zdlouhavá. Registrace účastníků a následná platba bude tedy probíhat přes internetové stránky! Jakmile se zaregistrujete, systém zašle na vaši mailovou adresu podklady k platbě. Na startu tedy proběhne pouze rychlá prezence účastníků a nebudeme se muset zdržovat s platbami. Také chceme omezit počet účastníků na max. 600 lidí. Děkuji za pochopení, případné dotazy prosím směřujte na níže uvedený mailový kontakt.

A teď to nejdůležitější, přihlásit se můžete na: https://nasoutez.eu/turistika/

Přijďte si protáhnout nohy, užít aktivního odpočinku, nadýchat čerstvého vzduchu a pokochat se krásami Českého ráje. Vezměte s sebou rodinu, přátele nebo třeba psa :), pár mincí do kapsy, žádné speciální vybavení nepotřebujete. Při volbě trasy je třeba zvážit svou fyzickou kondici, trasy počítají s určitým výškovým převýšením, zdoláváním schodů a skalních průchodů. Velkým sportovcům navrhujeme, že si celou trasu mohou zkusit uběhnout.

Podrobnější informace: Mgr. Petra Štrojsovátel.: 725 848 503
e-mail: petra.strojsova@ddm-mb.cz