Date(s) - 04/10/2020
Celý den

Práce (bez) budoucnosti – Výstava na stromech – 3.-10. října 2020

Šestý ročník celorepublikové akce Výstava na stromech je v letošním roce zaměřený na budoucnost (bez) práce – na změnu pracovních podmínek, které s sebou v blízké budoucnosti přinese automatizace a robotizace. Jednotlivé panely výstavy budou věnované tomu, jak moderní technologie proměňuje či promění různá pracovní odvětví a jaká pozitiva a negativa s sebou tato změna může přinést.

V Mladé Boleslavi uvidíte výstavu nainstalovanou v Ekocentru Zahrada v kaktusovém skleníku.
Třídním kolektivům, které se nahlásí na prohlídku výstavy předem na tel. 326 329 113, bude umožněn vstup na výstavu zdarma. Prohlídka je bez lektora.

Výstava na stromech je celorepublikový výstavový happening, který se koná během Týdne důstojné práce a upozorňuje na ožehavá témata naší každodenní spotřeby. Výstava probíhá ve spolupráci s NaZemi.

Odkaz: www.nazemi.cz/cs