Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Když není Kam jít
Zasílání informací


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.

Slunečník
2013-02_small-large
Anketa

Jaký prostor v Ml.Boleslavi považujete pro pořádání akcí DDM za nejvhodnější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Po úspěšném cestovatelském kufru
jsme pro vás připravili další kufrózní zábavu.

Vytvořili jsme pro vás detektivní příběh, kde se v roli soukromého detektiva vydáte do tajuplných a strašidelných komnat hradu Ghostberg a vaším úkolem bude odhalit největší tajemství hradního pána Alberta von Oberona. Kromě příběhu samotného na vás opět bude čekat celá řada luštění a tvořivých aktivit, díky kterým se z vás stane skutečný detektiv.

Tento hravý komplet je primárně určen pro děti školního věku, ale i rodiče jim ho budou závidět.

Cena detektivního programu v kufru je 400 Kč. Veškerý herní materiál obdržíte v jedné krabici. A co všechno v detektivním kufru najdete?

Kufry si můžete objednávat již nyní prostřednictvím e-mailu, v případě osobního odběru i telefonicky. Pokud máme detektivní kufr skladem, připravíme ho k vyzvednutí či odešleme do 2 pracovních dnů. Pokud ne, trvá doba dodání 1-2 týdny.

KONTAKT PRO OBJEDNÁVKY

Hana Skramuská –  mobil: 724 985 146, e-mail: hana.skramuska@ddm-mb.cz

PLATBA A DOPRAVA

1) Osobní odběr: Kufr si můžete osobně vyzvednout na našich pracovištích KDM Mnichovo Hradiště nebo Vila. Možný termín vyzvednutí bude upřesněn emailem, který zároveň potvrdí Vaši objednávku detektivního programu. V případě osobního odběru probíhá platba v hotovosti na místě.

2) Zaslání prostřednictvím sítě Zásilkovna: Veškerý herní materiál vám nově můžeme i zaslat. V tomto případě probíhá platba předem na účet (pokyny k platbě obdržíte emailem). Po připsání platby na náš účet Vám detektivní kufr zašleme, popřípadě Vás ještě před tím poinformujeme o předpokládaném termínu dodání.
•  Pro zaslání na výdejní místo je cena dopravy 65 Kč.
•  Pro zaslání na adresu je cena dopravy 95 Kč.

V objednávce nezapomeňte uvést Vámi zvolený způsob dodání.
•  V případě osobního odběru uveďte naše pracoviště.
•  Zvolíte-li zaslání, uveďte buď Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny (najít si ho můžete na: https://www.zasilkovna.cz/pobocky) nebo dodací adresu. Dále pak jméno a příjmení příjemce, email a mobilní číslo.

Objednávku Vám potvrdíme a pokyny k platbě zašleme do dvou pracovních dnů.

Pokud jste ještě nevyužili možnost strávit týden s naším kufrem cestovatelským, můžete to napravit, neboť i ten je stále v naší nabídce. Oba kufry si můžete objednat v rámci jedné objednávky.

Detektivní kufr