Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Anketa

Jaký prostor v Ml.Boleslavi považujete pro pořádání akcí DDM za nejvhodnější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Zasílání informací


Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.

Slunečník
2013-02_small-large

S velikou lítostí se díváme do kalendáře na akce, které se měly konat v posledních říjnových dnech. Jsou to například Maškarní bál ve Šmoulí vesničce, Prapodivnosti rodiny Addamsových, a především prázdninové Podzimky, kde by veselá nálada rozhodně nechyběla.

Ale jelikož zdraví je na prvním místě a my pro Vás chceme vždy jen to nejlepší, s respektem ke všem nařízením vlády a s pokorou přijímáme skutečnost, že nejen zrušení akcí, ale i přerušení činností na našich pracovištích je správné a hřeje nás u srdce, že tímto krokem se alespoň trochu přiblížíme k akcím konaných v příštích dvou měsících nevyzpytatelného roku 2020. Proto jsme vděčni, že v nelehkých dnech na nás nezanevřete a že držíme pospolu.

Volnější čas, který vznikl z důsledku zrušených akcí a uzavření DDM, využíváme k menším vylepšením a drobným opravám na našich pracovištích, aby se Vám po obnovení činností u nás líbilo ještě více. Zatím si můžete připomenout na našich webových stánkách nebo sociálních sítích, jaké akce jsme pořádali dříve nebo zjistit, co pro Vás chystáme.

Děkujeme za Vaši trpělivost a laskavost.
A doufejme, že se brzy zase shledáme v přívětivějších dnech.

DDM Mladá Boleslav